Svatby

Svatba – kouzelné slovo, šest písmen měnících váš život. Snad každá žena touží po princi, který by žil jen pro ni, snad každý muž hledá svoji princeznu, která by patřila jen jemu. Svatba, to je ten den, kdy ve skutečnost se mění sen. Přejete-li si být oddáni v romantickohorském prostředí ba i pod širým nebem a s výhledem do kraje a na Ještěd, potom restaurace či zahrada a okolí u Pašeráka je tím pravým místem, stejně tak i jako oddací místečko např. královna Jizerských hor, rozhledna Štěpánka. Samotný obřad pro Vás zajistíme s městem Desná v Jizerských horách, Odbor Matriky, kde je nutné pro Vás dohodnout termín k uzavření manželství, včetně oddávajícího. V případě, že máte zájem o církevní obřad v Příchovicích, i to zajistíme pro Vás. Též tomu je i v kapli v Kořenově. Svatební den je plný radosti a dojetí, je nejkrásnější, nejromantičtější a nezapomenutelný den v životě páru.

Příprava svatby, svatebního obřadu svatební hostiny je těžkou úlohou pro snoubence. Zajistit osudné místo, navštívit příslušný úřad, vybrat styl svatby včetně výzdoby, dohodnout se na příslušném  meny, zajistit si půjčovnu šatů, popř. švadlenu, květinovou výzdobu, cukrářské výrobky, kadeřníka, fotografa, popř. videokameramana, živou kapelu, hudbu … Náročné plánování svatby Vám umíme zjednodušit. Penzion U Pašeráka je příjemným místem, kde můžete strávit Vaši svatbu společně se svatebčany. Prostory restaurace nabízí posezení až pro 80 osob včetně tanečního koutku, možnost sestavení tabule i na zastřešené terase s příslušnými ohřívacími stojany pro dalších 50 osob. Disponujeme s ubytovací kapacitou 60 ti lůžek, popř. zajištění další ubytovací kapacity v blízkém okolí. Svatební nabídky sestavujeme vždy individuálně a jen pro Vás.

Svatební hostina

Svatební hostinu lze připravit dle Vašeho přání. Máte možnost využití konzultace do jisté míry se svatební koordinátorkou s víceletou praktickou zkušeností včetněVýzdobu restaurace, dekoraci prostor, stolů  ponecháme Vaší fantazii s kterou Vám velmi rádi pomůžeme. Rozložení posezení sestavíme dle Vaší představy svatby a zasedacího pořádku svatebčanů. Svatebčané ocení pečlivě sestavené svatební menu, proto Vám můžeme nabídnout výběr ze čtyř plnohodnotných chodů, popř. přivítáme Vámi zvolené menu. Cena svatby ovlivňuje konečnou podobou Vaší hostiny. Základním parametrem od kterého se může nabídka odvíjet je cena za osobu. Svatební hostina může být navržena ve stylu normální svatby s Vaší a naší konzultací, popř. lze vyhovět individuálním požadavkům svatby na klíč. Zajistíme komplexní gastronomický servis i dle Vaší představy. Svatební menu je jednou z nejdůležitějších součástí svatebního dne. Právě proto věnujeme sestavování svatebního menu tolik pozornosti. Vždy se snažíme nejprve zjistit představy snoubenců a následně jim navrhneme naše doporučení, která vycházejí ze zkušeností a naší dlouholeté praxe. Svatební menu pro děti a vegetariány upravíme tak, aby i oni byly spokojeni. Pro snoubence s moderním přístupem k životu a pro večerní  hojnou účast rádi připravíme svatební hostinu a svatební menu ve formě tzv. Švédských stolů. Naši zkušení mistři kuchaři mají bohaté zkušenosti a připraví pro Váš „velký den“ skutečné lahůdky, které se spojí v harmonii s příjemnou atmosférou restaurace, letní zahrádky a vlídnou obsluhou.

Neváháme, ohledně vylaďování všech detailů svatební hostiny a svatebního menu se se snoubenci sejít i mnohokrát.

 
 
Hide